Mūsų cigarų meniu

Siūlome tarptautinių ekspertų atrinktus, tik geriausius įvertinimus gavusius bei tik rankomis gaminamus cigarus iš viso pasaulio.

Flor de Oliva

Rūkydami „Flor de Olivia“ cigarą, pirmiausia pajusite šiltą baltojo pipiro dvelksmą, kuris greitai pavirs glotniu žemės, žolės ir gryno tabako skonių mišiniu. Paprastas, aitrus ir švarus į pabaigą, „Flor de Oliva“, regis, švelniai juokiasi iš senųjų kubietiškų cigarų.

Stiprumas 3/5

NUB

Vos pridegus cigarą juntama šiluma ir skonio turtingumas jus privers iškart suprasti, kad šis cigaras neturi nieko bendra su praėjusių metų „Connecticut“ neišraiškingais, vandeningais ir blankiais cigarais. Vietoje to, šįkart turime minkštos odos ir juodos kavos skonius, kurie pripildo jūsų gomurį ir nosį intensyvaus skonio ir aromato.

Stiprumas 3/5

New World Puro Especial

Vidutinio kūno, tobulai subalansuotas cigaras su riešutų natomis ir saldžiu užbaigimu, „AJ“ ir jo pradininkas „Ismael“ dar kartą iš naujo apibrėžė klasikinį Nikaragvos „Puro“ skonį! Šis neįtikėtinas mišinys buvo kuriamas keletą metų ir „AJ“ jam sukurti panaudojo geriausią tabaką iš įvairių fermų Esteli mieste, Nikaragvoje. Išlaikytas iki tobulumo!

Stiprumas 4/5

Aviator

Tai cigarai pagaminti iš išpuoselėto tabako, surinkto iš privačių ūkių. Šis ribotos gamybons produktas iš „Principle cigars“ yra rafinuotas, ryškus ir subtiliai subalansuotas.
Sumaišytas paties Darren Cioffi, rankomis pagamintas „Kelner Boutique“ fabrike mažos, nuo seno dirbančios tabako sukėjų grupės, kuriai vadovavo Hendrik Kelner Jaunesnysis.

Stiprumas 4/5

CLE Connecticut

Sudarytas iš brandintų ilgojo užpildo mišinių iš Hondūro po nepriekaištingu Ekvadoro „Connecticut“ vyniojamuoju lapu, šis vidutinio kūno šedevras išskiria maloniai sodrų dūmą, turintį tikrą charakterį ir traškų užbaigimą. Pipiro dvelksmas pradeda šią kelionę, kuri toliau tęsiasi aplink siūlydama subalansuotą kreminį medžio, skrudintų riešutų ir citrusų aromatą, kuris paverčia „CLE Connecticut“ vienu iš maloniausių ir kompleksinių į „Connecticut“ apvalkalą įvyniotų cigarų pasaulyje.

Stiprumas 2/5

Haban Sun Grown 358

Puikus vidutinio kūno mišinys. Šis unikaliai stambus premium klasės cigaras sėkmingai apjungia kitų panašios klasės cigarų skonį ir kūną. Kakavos, skrudintų riešutų ir cinamono skoniai pripildo kiekvieną
įtraukimą. Didesnis cigaro žiedas suteikia greitą ir skonio pilną rūkymo patirtį.

Stiprumas 3/5

Gran Reserva

Rankų darbo gamybos cigara iš „Fuente“ šeimos fabriko Dominikos respublikoje yra sukami naudojant fantastiško asortimento tabaką. Versija „Natural“ siūlo nuostabų šokoladinį „Cameroon“ vyniojamąjį lapą, „Maduro“ versija – tamsų ir skanų „Connecticut Broadleaf“ įvyniojimą. „Arturo Fuente“ cigarai yra įsišakniję turtingoje 3 kartų šeimos tradicijoje dar iš senųjų Kubos laikų.

Stiprumas 3+/5

Chateau Fuente

Versija „Natural“ pristato auksinį „Connecticut Shade“ apvalkalą; „Maduro“ įvyniojamas į tamsų „Connecticut Broadleaf“ lapą, o „Sun Grown“ siūlo aitrų „Ecuador“ apvalkalą. „Natural“ ir „Maduro“ cigarai yra sodraus skonio ir vidutinio kūno, tuo tarpu „Sun Grown“ yra pilno kūno, aitrus ir intensyvus. Nesvarbu, kurį iš jų pasirinksite – malonumą jums garantuoja legendinis prekės ženklas iš
Dominikos respublikos.

Stiprumas 3/5

Ecuador Sumatra

„V Melanio“ serija iš „Oliva“ priklauso sąrašo viršuje kiekvienam „Oliva“ megėjui dėl 96 taškų įvertinimo ir „Nr. 1 cigaro pasaulyje“ titulo, 2014 metais gauto iš „Cigar Aficionado“ žurnalo. Išskirtinis
„Ecuador Sumatra“ lapas apvelka sodrų Nikaragvos rišamojo ir užpildančiojo tabako lapelius, kurie kantriai rankų darbu buvo suslėgti į savo jau klasika tapusias formas. Per šį apvalkalą sunkiasi pilno kūno karamelės ir medžio skonio pipirų natos. Galiausiai pajusite svarbiausią kremišką užbaigimą, kuris išskiria „V Melanio“ seriją iš kitų „Oliva“ asortimento cigarų dėl savo sodraus skonio, nepriekaištingos sandaros ir neprilygstamo kvapo.

Stiprumas 3/5

Double Chateau Fuente

Glotnus ir švelnus cigaras, turintis saldų ir aitrų profilį, tinkantį bet kuriuo dienos metu. Jo gardus amerikietiškas „Connecticut Shade“ tabako apvalkalas apsupa rišamojo ir užpildančiojo tabako lapelius iš Dominikos respublikos. „Arturo Fuente“ cigarai „Natura Double Chateau Fuente I“ yra gaminami rankomis Dominikos respublikoje.

Stiprumas 1+/5