Pramogos cigarų klube

Cigarai iš viso pasaulio

Klubo lankytojai turės galimybe paskanauti cigarais iš viso pasaulio. Cigarai atrinkti tarptautinių ekspertų ir importuojami pagal specialų užsakymą. Taip pat – visi mūsų cigarai gaminami tik rankomis bei turi įvertinimą virš 90 iš 100 pagal cigarų ekspertų nustatytą skalę. 

Cigarą pagal savo skonį ras kiekvienas, kadangi turime įvairaus stiprumo, sodrumo, dydžio cigarus.

Edukacinė-degustacinė veikla

Klube organizuojamos degustacijos, taip pat mokymai apie cigarus, jų rūkymą. Išmoksite pasirinkti cigarą, jį rūkyti, sužinosite bendrai apie cigarų pasaulį bei jo subtilybes.

Rasite visus savo mėgstamus gėrimus

Baras su profesionaliu barmenu padės rasti tobulai tinkanti gėrimą prie Jūsų pasirinkto cigaro. City cigar club bendrai yra vieta skirti atsipalaiduoti, ne tik rūkyti cigarus, tad rasite ir gėrimus, kuriuos mėgstate įprastą vakarą.

Puiki vieta su prabangiu interjeru pokalbiams bei pasisedėjimams

Klubo interjeras įrengtas galvojant apie šiuolaikinį džentelmeną ir jo norą patogumui, kokybei, jaukumui. Elegantiškas interjeras, patogūs prabangūs baldai, protingas išplanavimas bei apskritai viskas, ko reikia, Jūsų pasisėdėjimui su kolegomis bei draugais.

Cigarų klubo Klaipėdoje įėjimas

Kitos pramogos, kurias atrasite apsilankę klube

Gyvenimas be šokios tokios paslapties – blankus ir nuobodus. Kaip ir mūsų cigarai, kurie rūkymo metu atskleidžia vis naujus skonius, taip ir mes pasiliekame šiek tiek paslapties bei pramogų, kurias atrasite tik atsilankę. Lauksime Jūsų…